'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTĘPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 68142

Start

Główną atrakcją turystyczną w Szklarskiej Porębie są oczywiście stoki narciarskie, które umożliwiają czerpanie satysfakcji ze swojego ulubionego sportu aktywnym uczestnikom turystyki sportowej. Oczywiście tamtejsze stoki nie są przeznaczone tylko dla profesjonalistów, ponieważ tras jest tyle, że każdy, nawet najbardziej początkujący amator znajdzie w ich zakresie coś dla siebie. Trasy narciarskie w Szklarskiej Porębie są bardzo zróżnicowane pod względem trudności czego przykładem jest trasa FIS, która ma charakter bardzo trudny czy też nartostrada ŚNIEŻYNKA, która zasługuje na miano łatwej. Oczywiście owe stoki przeznaczone są nie tylko dla narciarzy, ale także i dla koneserów snowboardu, których w czasie sezonu zimowego w Szklarskiej Porębie nie brak. Atrakcje Szklarska Poręba to nie tylko proste stoki narciarskie, ale także stoki slalomowe takie jak HALA SZRENICKA czy też HALA ŁABSKIEGO SZCZYTU. Te dwa cieszą się szczególnym uznaniem narciarzy, ponieważ jak sama nazwa wskazuje nie są przeznaczone do prostego zjazdu w dół, ale do realizowania manewru slalomu, który wymaga większych umiejętności od narciarzy. Trzeba przyznać, że dzięki temu, iż takie zróżnicowanie stoków jest obecne narty w Szklarskiej Porębie cieszą się bardzo dużą popularnością. Warto docenić zróżnicowanie długości, poziomów, średniego nachylenia, szerokości stoku oraz wysokości na jakim się on znajduje i wybrać dla siebie swój ulubiony na którym będziecie uskuteczniać zjazdy na nartach oraz także na snowboardzie.
więcej na temat: Stoki w Szklarskiej Porębie

Pokój z kominkiem!!! Zapraszamy do domku wolnostojącego z indywidualnym wejściem, mieszczącego się w spokojnej okolicy tuż przy szlakach turystycznych oraz rowerowych prowadzących do wyciągu krzesełkowego na Szrenicę i do wodospadu Kamieńczyka. Do dyspozycji naszych Gości posiadamy pokoik z oknami wychodzącymi na góry, w domku znajduje się kuchnia do dyspozycji Gości(kuchenka gazowa,mikrofalówka,lodówka,naczynia)

  • W ogródku grill. 
  • Parking dla samochodów na terenie zamkniętym.

Osobne wejście stwarza klimat prywatności i indywidualnej atmosfery naszych Gości dzięki czemu wielu z nich wielokrotnie powraca i korzysta z naszych usług noclegowych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

  • wyciąg krzesełkowy na Szrenicę 400 m
  • wyciąg orczykowy 250 m
  • szkółka alpinistyczna 300 m
  • wodospad Kamieńczyka 2,5 km
  • dworzec PKS 200 m
Fotka 34a98e49
Fotka 9611e0be
Fotka 00f29145